kaid3u Posted February 1, 2025 Share #1 Posted February 1, 2025 Здравствуйте всем! Зачем я залез в это болото? А захотелось мне. Хочу создавать свои моды, начал с транспорта... сделал 3д модель: Please Log in or Register to see this: Spoiler Потом я решил посмотреть, как устроены ванильные тачки. Please Log in or Register to see this: Spoiler И тут я поймал забор, не пойму что и как устроено... Хочу чтоб объяснили, разъяснили Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now